ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
پنجشنبه، 4 ارديبهشت 1393 13:21
تبلیغات














اين خبر تكميل مي‌شود/
جدول آخرين نتايج لحظه به لحظه انتخابات مجلس نهم

نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي روز جمعه 12 اسفند در سراسر كشور با مشاركت 64.2 درصدي برگزار شد و بر خلاف برخي تصورها مبني بر رقابتي نبودن انتخابات، رقابت سختي ميان كانديداها شكل گرفت. جدول زير به‌طور تفكيكي ميزان آرا و نامزدهاي پيروز انتخابات را بررسي كرده است.

استان حوزه انتخابيه آراء اخذ شده نمايندگان منتخب
آذربايجان شرقي تبريز، آذرشهرو اسكو 588432 

 محمدحسين فرهنگي با ‌١٨٨ هزار و ‌٦٤٢ راي و مسعود پزشكيان با ‌١٥٩ هزار و ‌٥٠١ راي و عليرضا منادي با كسب ‌١٥٤ هزار و ‌٣٨٨ راي

رضا رحماني و محمداسماعيل سعيدي و ميرهادي قره‌سيد و علي آجودان‌زاده و رسول جليل‌زاده و عشرت شايق (دور دوم)

آذربايجان شرقي ملكان 58759  شهروز افخمي با ‌٣٠ هزار و ‌١٠ راي
آذربايجان شرقي شبستر 59404  علی علی‎لو با 16 هزار و 214 رای
آذربايجان شرقي مراغه و عجب شير 152785  مهدي دواتگري با 92 هزار و 215 رأي
آذربايجان شرقي بستان آباد  56598 غلامرضا نوري قزلجه با 17 هزار و 203 رأي
آذربايجان شرقي ورزقان  31832 الهويردي دهقاني با 17575 راي
آذربايجان شرقي کلیبر 63041  ارسلان فتحی پور با 29 هزار و 879 رأی
آذربايجان شرقي بناب 75762  محمد باقری بنابی با 33912 رأی
آذربايجان شرقي ميانه 88000  محمد علی مددی با 44 هزار و 855 و سید بهلول حسینی با 25 هزار و 848 رای
آذربايجان شرقي مرند و جلفا  139647 محمد حسن نژاد با 50586 رأي
آذربايجان شرقي اهر و هریس 110028  عباس فلاحي باباجان با ‌‌٤٠ هزار و ‌‌٨٤٨ راي
آذربايجان شرقي سراب  66754 مهناز بهمني با 31 هزار و 38 رأي
آذربايجان شرقي هشترود و چاراويماق  51178 غلامحسين شيري با ‌٢٥ هزار و ‌٧٧٥ راي
       
آذربايجان غربي نقده و اشنويه  97792 عبدالكريم حسين‌زاده با ‌٣١ هزار و ‌١٦٥ راي
آذربايجان غربي اروميه 390279

نادر قاضي‌پور با ‌‌١٩٢ هزار و ‌‌٩٠٣ و عابد فتاحي با ‌‌١١٤ هزار و ‌‌٩٧٨ و جواد جهانگيرزاده با ‌‌١٠٨ هزار و ‌‌١٣٣ رأي

آذربايجان غربي سلماس 94264 علي‌اكبر آقايي با 42026 راي
آذربايجان غربي بوكان 97791  محمد قسیم عثمانی با 68 هزار و 191 رأی 
آذربايجان غربي پيرانشهر و سردشت 96456  رسول خضری با 42 هزار و 840 رای
آذربايجان غربي خوی  180446 مويد حسيني‌صدر با 78149 راي
آذربايجان غربي مياندوآب، شاهين دژ  223783 روح الله بیگی با 79 هزار و 260 و مهدی عیسی زاده با 75 هزار و 481 رای
آذربايجان غربي ماكو و چالدران 109228  محمد علي پور با 37 هزار و 63 راي
آذربايجان غربي مهاباد 86965  عثمان احمدی با 48 هزار و 128 رأی
       
اردبيل خلخال و كوثر 58422  جلیل جعفری با 23 هزار و 745 رای
اردبيل اردبيل، نير و نمين  256289

منصور حقیقت پور با 103 هزار و 268 رای و کمال الدین پیرموذن با 90 هزار و 634 رای از مجموع 256 هزار و 289 رای

مصطفی افضلی فرد و سید کاظم موسوی (دور دوم)

اردبيل پارس آباد و بيله سوار 119863  حبيب برومند با كسب 43416 رأي
اردبيل گرمی  49834 میر قسمت موسوی با کسب 18 هزار و 4 رأی
اردبيل مشكين شهر 80648  يونس اسدي با 26 هزار و 107 رأي
       
اصفهان مباركه  64246 علی ایران پور با 17 هزار و 843 رأی
 اصفهان خميني شهر  100577 محسن صرامي با 31 هزار و 299 رأي
 اصفهان اصفهان 614358 

حسن كامران با 229 هزار و 420 رأي، احمد سالك با 169 هزار و 677 رأي، نيره اخوان با 165 هزار و 810 رأي و عباس مقتدائي با 156 هزار و 939 رأي

طلايي و فولادگر (دور دوم) 

 اصفهان فلاورجان 106496  سيد ناصر موسوي با 83 هزار و 801 رأي
 اصفهان لنجان   محسن كوهكن و مجيد منصوري (دور دوم) 
 اصفهان نائین   سید حمید رضا طباطبایی با ۱۳ هزار و 385 رأی
 اصفهان كاشان، آران و بیدگل 171504  عباسعلي منصوري با 49196 راي
 اصفهان سميرم   بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان (دور دوم)
 اصفهان شاهين شهر، برخوار و ميمه  110491 حسينعلي حاجي با ‌‌٥٦ هزار و ‌‌٨٠٧ راي
 اصفهان نجف آباد، تيران و كرون  137130 ابوالفضل ابوترابي با ‌‌٦٦ هزار و ‌‌٧٥ راي
اصفهان شهرضا و دهاقان  76764 عوض حيدرپور با ‌٢٠ هزار و ‌٧٣٧ راي
 اصفهان خوانسار و گلپايگان  46232 ميرمحمدي با 14 هزار و 365 رأي
 اصفهان چادگان، فریدن و فریدون شهر  87918 محمدعلي اسفناني با 34693 راي
 اصفهان نطنز و قمصر 32441  محمد فيروزي با كسب ‌‌١٢ هزار و ‌‌٩٥٦ راي
 اصفهان اردستان 27153  احمد بخشايش اردستاني با ‌‌١٠ هزار و ‌‌٨٨٣ راي
       
استان البرز ساوجبلاغ و طالقان 139253  مفيد كيائي‌نژاد با 42183 راي
 استان البرز کرج 485055  عزيز اكبريان با 179589 و محمد جواد كوليوند با 165063 رأي
       
استان ایلام ایلام، شیروان، چرداول، ایوان، مهران   فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری و علی‌اکبر متین (دور دوم)
 استان ایلام دهلران، دره شهر و آبدانان  103798 علی‌محمد احمدی و دوست‌محمدی (دور دوم)
       
استان بوشهر بوشهر  122407 عبدالكريم جميري با 47 هزار و 538 رأي
 استان بوشهر دشتستان  111861 سيد مهدي موسوي نژاد با 46 هزار و 614 رأي
 استان بوشهر دشتی و تنگستان 84898  سيد محمد مهدي پورفاطمي با 29 هزار و 990 رأي
 استان بوشهر کنگان، دیر، جم 99721  موسي احمدي با ‌‌٣٤ هزار و ‌‌٥٧٦ راي
       
استان تهران پاکدشت  95562 فرهاد بشيري با ۴۹ هزار و 858 رأی
 استان تهران دماوند و فیروزکوه 63996  شاهرخ رامين با ‌‌١٧ هزار و ‌‌٧٦٠ راي
 استان تهران رباط کریم و بهارستان  199516 ابراهيم نكو با 69601 راي
 استان تهران شهریار، ملارد و قدس 348377  حسين گروسي با 105196 راي
 استان تهران ورامین و پیشوا  180863 سيدحسين نقوي با ‌‌٨٤ هزار و ‌‌٥٤٠ راي
       
استان چهارمحال و بختیاری اردل، فارسان و کوهرنگ 149269 

جليل

حمیدرضا عزیزی و علی یوسف‌پور (دور دوم)

 استان چهارمحال و بختیاری بروجن  67171 اميرعباس سلطاني با 24 هزار و 465 رأي
 استان چهارمحال و بختیاری شهرکرد 153514  سید سعید زمانیان با کسب 62 هزار و 765 رأی
 استان چهارمحال و بختیاری لردگان 112460  محمدجليل سرقلعه با ‌‌٢٨ هزار و ‌‌٢٦٩ راي
       
استان خراسان جنوبی بیرجند و درمیان  155343 سيد محمد باقر عبادي با 65 هزار و 342 رأي
 استان خراسان جنوبی قائنات 83770   جواد هروی با 31 هزار و 717 رأی
 استان خراسان جنوبی نهبندان و سربیشه 54469  مراد هاشم زهي با كسب 14 هزار و 534 رأي
 استان خراسان جنوبی فردوس، طبس، بشرویه و سرایان 90808  محمد علی عبدالله‌زاده با 43 هزار و 198 رأي
       
استان خراسان رضوی گناباد و بجستان  61102 محمد رجايي با ‌٢٧ هزار و ‌١٠٢ راي
 استان خراسان رضوی قوچان و فاروج 109397  هادي شوشتري با 47 هزار و 172 رأي
 استان خراسان رضوی فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه  133140 احمد سجادي با 38884 راي
 استان خراسان رضوی سبزوار  209591

محمدرضا محسنی ثانی با 53 هزار و 4 و رمضانعلی سبحانی فر با 52 هزار و 933 رای

 استان خراسان رضوی درگز 37138  حسين محمد زاده با 19 هزار و 168 رأي
 استان خراسان رضوی خواف و رشتخوار  108780 محمود نگهبان با كسب ‌٣٨ هزار و ‌٧٢٨ راي
 استان خراسان رضوی چناران و طرقبه  94988 محمد دهقاني با ‌‌٥٤ هزار و ‌‌٤٨٦ راي
 استان خراسان رضوی تربت جام و تایباد  209537 غلامرضا اسدالهي با 112 هزار و 387 رأي
 استان خراسان رضوی نیشابور  234532

حسين سبحاني‌نيا با ‌٧٨ هزار و ‌٧٩ و علي مروي با ‌٧١ هزار و ‌٥٢٧ راي

 استان خراسان رضوی کاشمر و بردسکن و خلیل آباد 149200  محمداسماعيل نيا با 61505 راي
 استان خراسان رضوی مشهد و کلات 904808 

سيد اميرحسين قاضي زاده با 330 هزار و 405 رأي و سيد هاشم بني هاشمي با 244 هزار و 635 رأي و نصراله پژمان فر با 236 هزار و 487 رأي

جواد كريمي قدوسي، جواد آرين منش، عفت شريعتي، محمد حسين حسين‌زاده بحريني (دور دوم) 

 استان خراسان رضوی تربت حیدریه و مه و لات  148293 ابوالقاسم خسروي سهل‌آبادي با ‌‌٨٢ هزار و ‌‌٧٤ راي
       
استان خراسان شمالی شیروان  73929 عبدالرضا عزيزي با 38 هزار و 811 رأي
 استان خراسان شمالی بجنورد  229233

موسي‌الرضا ثروتي با 109532 و قاسم جعفري با 64710 رأي

 استان خراسان شمالی اسفراین  69329 هادي قوامي با 34 هزار و 962 رأي
       
استان خوزستان مسجد سلیمان، لالی و هفتگل  99007 اسماعيل جليلي با ‌٢٨ هزار و ‌٧٥٧ راي
استان خوزستان اندیمشک 99083  سيدعيسي دارايي با ‌٦٣ هزار و ‌٢١١ راي
استان خوزستان رامهرمز و رامشیر  96696 شمس اله بهمئي با 33 هزار و 738 رأي
 استان خوزستان دزفول 151454  محمدعلی قاسمی و  عباس پاپی‌زاده (دور دوم)
 استان خوزستان دشت آزادگان   ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری (دور دوم)
 استان خوزستان شوش 97367 سید راضی نوری با 65 هزار و 117 رأی
 استان خوزستان شوشتر و گتوند  121658 سيدمحمد سادات ابراهيمي با ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٥٣٦ راي
 استان خوزستان ایذه و باغملک   حجت الله درویش پور و سید هادی طباطبائی (دور دوم)
 استان خوزستان آبادان  102552

جواد سعدون‌زاده با 27 هزار و 538 رأي

(دو نماينده ديگر دور دوم)

 استان خوزستان خرمشهر  59740 عبدالله سامري با ‌‌٢٤ هزار ‌‌٩٦٢ راي
 استان خوزستان اهواز  457108

سيد شريف حسيني با 209 هزار و 880 رأی

شکرخدا موسوی، شبیب جویجری، ناصر سودانی و محمدجعفر فلسفی (دور دوم)

 استان خوزستان بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان  143197 حبيب آقاجري با 43 هزار و 102 رأي
 استان خوزستان بهبهان   عزيزالله سالاري و محمدباقر شريعتي (دور دوم)
 استان خوزستان شادگان  68553 عبدالله تميمي با ‌٢١ هزار و ‌٩٨٤ راي
       
 استان زنجان  ماهنشان 46240  رضا عبدالهي با ‌‌١٩ هزار و ‌‌٤٥٩ راي
  استان زنجان  زنجان و طارم 203073  محمد اسماعيلي با ‌‌٨٩ هزار و ‌‌٦١٤ و محسن عليمرادي با ‌‌٦٢ هزار و ‌‌٤٧٨ راي
  استان زنجان  خدابنده  202091 محمد موسوی سجاسی با 41 هزار و 741 رای
  استان زنجان  ابهر  117973 محمدرضا خان‌محمدي خرمي با ‌٥٢ هزار و ‌٣٣٩ راي
       
 استان سمنان  گرمسار و آرادان 41402 كاتب با 16 هزار و 672 رأی
  استان سمنان  شاهرود  115263 كاظم جلالي با ‌‌٧١ هزار و ‌‌٣٣١ راي
  استان سمنان  سمنان و مهدیشهر 84837  عليرضا خسروي با 31 هزار و 615 رأي 
  استان سمنان  دامغان 48674  عبدالرحمان رستمیان با 16974 رأی
       
 سیستان و بلوچستان  ایرانشهر، سرباز و فنوج 214181  محمد سعيد اربابي با 57 هزار و 713 رأي
  سیستان و بلوچستان  چابهار، نیکشهر 157644  يعقوب جدگال با 63 هزار و 452 رأي
  سیستان و بلوچستان  خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین 108784  حميدرضا پشنگ با ‌٥٦ هزار و ‌٦١٩ راي
  سیستان و بلوچستان  زابل و زهک  178672 سيدباقر حسيني با 64267 و رضا نجفي با 46844 رأي
  سیستان و بلوچستان  زاهدان 215621  حسينعلي شهرياري با كسب 110 هزار و 601 و ناصر كاشاني با 81 هزار و 65 رأي
  سیستان و بلوچستان  سراوان  118755 هدايت‌الله ميرمرادزهي با ‌‌٥٢ هزار و ‌‌٧١٣ راي
       
 استان فارس آباده و بوانات   علي اصغر عزيزخاني و رحيم زارع (دور دوم) 
  استان فارس استهبان و نیریز 97279  محمد سقيي با 40 هزار و 572 رأي
  استان فارس اقلید  52701 الياس طاهري با 21 هزار و 875 راي
  استان فارس جهرم 98816  محمدرضا رضایی با 53 هزار و 575 رای
  استان فارس داراب و زرین دشت  128994 نبي‌اله احمدي با 60478 راي
  استان فارس سپیدان  70703 سيدعنايت اله هاشمي با 22 هزار و 797 رأي
  استان فارس سروستان و کربال و کوار   99415 داریوش اسماعیلی با 35 هزار و 563 رای
  استان فارس شیراز 419149 

ضرغام صادقي با 148 هزار و 452 رأي و جعفر قادري با 122 هزار و 336 رأي و سيد احمد رضا دستغيب با 121 هزار و 697 رأي

سيدحسين ذوالانوار و محسن مكارم (دور دوم)

  استان فارس فسا 104804  محمدحسن دوگاني با ‌٤١ هزار و ‌٨٠١ راي
  استان فارس فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند 133885  نادر فريدوني با 64026 رأي
  استان فارس کازرون 153980  شاهين محمد صادقي با 62 هزار و 915 رأي
  استان فارس لارستان و خنج و گراش  132322 جمشيد جعفر پور با 55 هزار و 847 رأي
  استان فارس  لامرد و مهر 79654  سيد موسي موسوي با 30 هزار و 260 رأي
  استان فارس مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد  190836 محمد مهدی برومندی با 64 هزار و 57 رای
  استان فارس  ممسنی 114658  نوذر شفيعي با كسب48 هزار و 737 رأي
       
 استان قزوین  بوئین زهرا و آوج 82125  روح الله عباسپور با 37 هزار و 440 رأي
  استان قزوین  تاکستان 92920  رجب رحمنی با 37 هزار و 643 رأي
  استان قزوین  قزوین، آبیک و البرز 324077  داود محمدي با 145 هزار و 632 رأي و سيد مرتضي حسيني با 122 هزار و 467 رأي
       
 استان قم  قم  414865 علی لاریجانی با 270 هزار و 382، رضا آشتیانی با 164 هزار و 219 و احمد امیرآبادی با 147 هزار و 765 رأی 
       
 استان کردستان  بیجار 48342  سيدمحمد بياتيان با ‌‌١٩ هزار و ‌‌٥٨٨ راي
  استان کردستان  سقز و بانه  123025 محسن بیگلری با 44 هزار و 427 رای
  استان کردستان  سنندج، دیواندره، کامیاران  198464 سيد احسن علوي با 37 هزار و پنج رأي و محمد اللهمرادي با 33 هزار و 233 رأي و سيد مهدي فرشادان با 32 هزار و 384 رأي و سالار مرادي با 29 هزار و 785 رأي
  استان کردستان  قروه و دهگلان  96940 حامد قادرمرزي با ‌‌٢٨ هزار و ‌‌٧٢٣ راي
  استان کردستان  مریوان و سرو آباد  78898 اميد كريميان با كسب ‌٢٩ هزار و ‌٤٨٠ راي
       
 استان کرمان  بافت 83451  عليرضا منظري توكلي با 44279 راي
  استان کرمان  بم  140466 موسي غضنفرآبادي با 94 هزار و 310 رأي
  استان کرمان  جیرفت و عنبر آباد  156483 فرج‌الله عارفي با كسب ‌٥٨ هزار و ‌١١٥ راي
  استان کرمان  رفسنجان 123578  حسين آذين با 54 هزار و 687 رأي
  استان کرمان  زرند و کوهبنان  79683 حسين اميري خامكاني با كسب ‌٣٤ هزار و ‌٩٩٨ راي
  استان کرمان  سیرجان و بردسیر 138204  شهباز حسن پور با 69 هزار و 26 رای
  استان کرمان  شهر بابک  44282 حسين فتاحي با كسب ‌٢٥ هزار و ‌٢٨٧ راي
  استان کرمان  کرمان و راور 279977  محمد مهدي زاهدي با 63 هزار و 452 و محمد رضا پورابراهيمي با 102 هزار و 748 رأي
  استان کرمان  کهنوج و منوجان  165337 محمدرضا اميري كهنوج با ‌٩٢ هزار و ‌٥٥٤ راي
       
 استان کرمانشاه  اسلام آباد غرب و دالاهو  114312 علي جليليان با ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٣٥٧ راي
  استان کرمانشاه  پاوه و جوانرود  82814 نعمت‌اله منوچهري با ‌‌٢١ هزار و ‌‌٦٠٢ راي
  استان کرمانشاه  سنقر 49275  ابراهیم محبی با 18788 رأی
  استان کرمانشاه  قصرشرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب 100773  فتح اله حسيني با كسب 25 هزار و 310 رأي
  استان کرمانشاه  کرمانشاه 341048 

عبدالرضا مصری با 144 هزار و 65 و سید سعید حیدری با 118 هزار و 644 رای

جهانبخش امینی و محمد رزم (دور دوم)

  استان کرمانشاه  کنگاور، صحنه، هرسین  126196 وحيد احمدي با سب ‌‌٣٣ هزار و ‌‌٩٠ راي
       
استان کهگیلویه و بویراحمد  کهگیلویه، بهمئی و چرام 123268  سيدعلي محمد بزرگواري با ‌٦٢ هزار و ‌٤٩٧ راي
استان کهگیلویه و بویراحمد  گچساران و باشت  91634 غلامرضا تاج‌گردون با ‌٣٤ هزار و ‌٩٧٤ رأي
استان کهگیلویه و بویراحمد  بویراحمد و دنا 211170  غلام محمد زارعي با 62 هزار و 805 رأي
       
استان گلستان  گرگان و آق قلا  244534 سيد علي طاهري با 74 هزار و 501 رأي
استان گلستان  گنبدکاووس 151325  سليمان عباسي با 47402 راي
استان گلستان  رامیان و آزادشهر  92623 رضا صابري با ‌٣٢ هزار و ‌٥١٤ راي
استان گلستان  علی آبادکتول  78030 رحمت الله نوروزي با 38 هزار و 520 رأي
استان گلستان  مینودشت، گالیکش و مراوه تپه  160757 عبدالكريم رجبي با ‌‌٤٧ هزار و ‌‌٥٠٠ راي
استان گلستان  کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان 143901  محمدجواد نظري‌مهر با ‌‌٣٨ هزار و ‌‌٩٢٤ راي
       
استان گیلان  رشت 265616 

حسن تأميني با 80 هزار و 192 رای

جبار کوچکی نژاد، سید علی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده و نظرعلی علیزاده (دور دوم)

استان گیلان  آستارا 47811 صفر نعیمی‌زر با 24 هزار و 62 رأي
استان گیلان  آستانه‌اشرفیه  62021 محمدحسین قربانی با 22076 رای
استان گیلان  بندر انزلی  43214 حسن خسته‌بند با ‌‌٢٢ هزار و ‌‌١٦٤ راي
استان گیلان  رودبار 64017  عطاالله حکیمی با 27 هزار و 728 رأی
استان گیلان  رودسر و املش  110643  محمد مهدی رهبری با 43 هزار و 35 رای
استان گیلان  صومعه‌سرا  86396 حمید رضا خصوصی با کسب 39 هزار و 135 رای
استان گیلان  تالش، رضوانشهر و ماسال  186143 بهمن محمدياري و احسن‌الله رادمهر (دور دوم)
استان گیلان  فومن و شفت 100455  ناصر عاشوري با 47 هزار و 379 رأي
استان گیلان  لاهیجان و سیاهکل  100336 ايرج نديمي با كسب ‌‌٣٣ هزار و ‌‌٨٦٠ راي
استان گیلان  لنگرود 70670 مهرداد لاهوتي با 22902 راي
       
استان لرستان  خرم آباد و دوره 249865 

ایرج عبدی با 67 هزار و 562 رای

ابراهیم آقا محمدی و محمدرضا ملکشاهی راد (دور دوم)

استان لرستان  بروجرد  128597

علاءالدين بروجردي با ‌٤١ هزار و ‌١٥٣ راي

هادي مقدسي و بهرام بيرانوند (دور دوم)

استان لرستان  سلسله و دلفان  117188 حجت‌الله خدايي سوري با ‌٣٩ هزار و ‌٧٢٢ راي
استان لرستان  پلدختر   علی کائیدی و حمید کاظمی (دور دوم)
استان لرستان  کوهدشت 113831  الهيار ملكشاهي با 47088 راي
استان لرستان  دورود و ازنا   حسین گودرزی و عباس قائدرحمت (دور دوم) 
استان لرستان  الیگودرز 63492  محمدتقي توكلي با ‌‌٢٣ هزار و ‌‌٢٣٧ راي
       
استان مازندران  آمل 169168  عزت‌الله يوسفيان با 88377 راي
استان مازندران بابل  231068 علي اكبر ناصري با 103 هزار و 711 و حسين نياز آذري با 83 هزار و 384 رأي
استان مازندران بابلسر و فریدونکنار 99032  مقداد نجف‌نژاد با 48 هزار و 388 رأي
استان مازندران بهشهر، نکا و گلوگاه  157202 احمدعلي مقيمي با ‌‌٥٧ هزار و ‌‌٨٢٢ راي
استان مازندران ساری و میاندورود  234480 محمد دامادي با 93 هزار و 731 و سيد رمضان شجاعي كياسري با 62 هزار و 174 رأي
استان مازندران قائمشهر، سوادکوه و جویبار  202780 كمال علي پورخنكداري با 57449 و سيد هادي حسيني با كسب 56557 رأي
استان مازندران نور و محمود آباد   عبدالوحيد فياضي با 56هزار و 680رأي
استان مازندران نوشهر و چالوس 129680  قاسم احمدي با 58 هزار و 968 رأي
استان مازندران تنکابن، رامسر و عباس آباد   شریعت‌نژاد و شمس (دور دوم) 
       
استان مرکزی اراک، کمیجان و خنداب 236714 محمدحسن آصفري با ‌٨٥ هزار و ‌٨٥ و عباس رجايي با ‌٦٥ هزار و ‌٣٨ راي
استان مرکزی تفرش، آشتیان و فراهان   کاظم سپاسی و عباس صالحي (دور دوم)
استان مرکزی خمین  54630 محمدابراهیم رضایی با 27227 رأی
استان مرکزی ساوه و زرندیه  11486 شهلا ميركلوبيات با كسب ‌٤١ هزار و ‌٣٧٥ راي
استان مرکزی شازند  61384 قاسم عزيزي با 21978 راي
استان مرکزی محلات و دلیجان 38528  عليرضا سليمي با 17525 راي
       
استان هرمزگان بندر عباس، قشم، ابوموسی  322819 ابوالقاسم جراره با 127 هزار و 271 رأي و محمد آشوري با 112 هزار و 895 رأي و منصور آرامي با 102 هزار و 96 رأي
استان هرمزگان بندر لنگه و بستک و پارسیان 103609 احمد جباري با كسب ‌‌٥٢ هزار و ‌‌٧٦٤ راي
استان هرمزگان میناب و رودان و جاسک 224558  سيدعبدالكريم هاشمي با ‌‌١٠١ هزار و ‌‌٣١٨ راي
       
استان همدان اسدآباد  53970 بهروز نعمتی با 26 هزار و 129 رأی
استان همدان بهار و کبودرآهنگ 136739 محمد علي پورمختار با 45 هزار و 892 رأي
استان همدان تویسرکان   كاظم سليمي و مرتضي فضلعلی (مرحله دوم) 
استان همدان رزن  58340

عطاءالله سلطاني صبور با 29096 راي

استان همدان ملایر  122350

علي نعمت چهاردولي با 44 هزار و 829 رأي

حسن ونايي و احمد آريايي نژاد (دور دوم)

استان همدان نهاوند 94385  مهدي سنايي با 40 هزار و 542 رأي
استان همدان همدان 247746 

امير خجسته با 83 هزار و 120 رأي

حجازي و كارخانه (دور دوم) 

       
استان یزد اردکان 39830 محمدرضا تابش با 25945 رای
استان یزد بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم   کاظم فرهمند و زارع‌زاده مهریزی (دور دوم)
استان یزد تفت و میبد 58102  سید جلال یحیی‌زاده با 25 هزار و 382 رأی
استان یزد فردوس، طبس، بشرویه و سرایان  90808 محمدعلی عبدالله‌زاده با 43 هزار و 198 رأی 
استان یزد یزد و صدوق 193373 محمدصالح جوكار با كسب 79401 رأي
       
اقلیت‌های دینی مسیحیان شمال ایران  11927 كارن خانلري با ‌١٠ هزار و ‌٨٥٧ راي
اقلیت‌های دینی مسیحیان جنوب ایران  2612 روبرت بگلريان با كسب 2 هزار و 612 رأي
اقلیت‌های دینی کلیمیان  3240 سيامك مره صدق با ‌٢ هزار و ‌٩٣٤ راي
اقلیت‌های دینی زرتشتیان  6604 اسفنديار اختياري يزد با ‌٤ هزار و ‌٩٤٠ راي
اقلیت‌های دینی آشوری‌ها و کلدانی‌ها  4259 يوناتن بت‌كليا با ‌٢ هزار و ‌٥٢١ راي

 

کد خبر:118675 -
Share

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال

شنبه، 13 اسفند 1390

9:24:25 AM

نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي روز جمعه 12 اسفند در سراسر كشور با مشاركت 64.2 درصدي برگزار شد و بر خلاف برخي تصورها مبني بر رقابتي نبودن انتخابات، رقابت سختي ميان كانديداها شكل گرفت. جدول زير به‌طور تفكيكي ميزان آرا و نامزدهاي پيروز انتخابات را بررسي كرده است.