هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 اسفند 1399
ساعت 13:40
به روز شده در :

طنز

پربحث‌ها

وزیر بهداشت:
کرونای انگلیسی درکشور پخش شده است/ یک خیز سهمگین را در پیش داریم
سخنگوی ستاد کرونا:
اگر بگویند یک ایرانی رئیس ناسا شده، باور می‌کنیم اما اگر بگوییم واکسن ساختیم باور نمی‌کنند
رئیسی گفت به ما اگر بگویند یک ایرانی رئیس ناسا شده یا یک ایرانی در آلمان یک فناوری اختراع کرده است، باور می‌کنیم اما اگر این فناوری در ایران اختراع شود، بسیاری باور نمی‌کنند این در حالی است که واکسن سازی در انستیتو پاستور ایران ١٠٠ سال قدمت دارد.
آخرین آمار کرونا در ایران؛ ۳۸۲ نفر دیگر فوت شدند
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: از دیروز تا امروز ۱۱ آذر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۸۸۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که با احتساب این تعداد، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۹۷۵ هزار و ۹۵۱ نفر رسید.
آخرین آمار کرونا در ایران؛
«کرونا» همچنان می‌تازد؛ ۴۸۲ فوتی دیگر در شبانه روز گذشته/ شناسایی ۱۳۳۵۲ مبتلای جدید
سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۲ بیمار مبتلا به کرونا جان باختند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۴۲ هزار و ۴۶۱ نفر رسید.
آخرین آمار کرونا در ایران؛
آمار مبتلایان همچنان صعودی است/ شناسایی ۹۴۵۰ بیمار جدید در شبانه روز گذشته/ ۴۲۳ نفر دیگر جان باختند
از دیروز تا امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹ هزار و ۴۵۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۷۰ نفر از آنها بستری شدند.
آخرین جزئیات واکسن ایرانی کرونا از زبان وزیر بهداشت
وزیر بهداشت گفت: از ۱۰ الی ۱۲ گروه که به دنبال ساخت واکسن هستند سه گروه توفیقات خوبی داشتند و در دو گروه مدل‌های حیوانی را پاس و به سمت مدل‌های انسانی می روند.
قاضی‌پور در سوال از وزیر بهداشت:
آقای قاضی‌زاده! شما که لنز آمریکایی وارد می‌کنید معلوم است دغدغه کارگر ایرانی ندارید/ چرا سلامت بیماران دیالیزی را به دلالان سپرده اید؟
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت گفت: شما که واردات لنز آمریکایی دارید معلوم است دغدغه کارگر ایرانی ندارید.
نقدی بر اظهارات امروز قاضی زاده هاشمی/ آقای وزیر واردات روغن پالم برخورد سیاسی با سلامت مردم است نه انتشار اخبار آن
باید از آقای وزیر پرسید که چه کسانی با سلامتی مردم برخورد سیاسی دارند و امنیت جانی و سلامت مردم را نشانه رفته اند؟ کسانی که خطرات رویکرد غیر شفاف دولت در این مسئله را گوشزد میکنند یا اشخاصی که اساسا مصرف پالم را برای سلامتی خوب میدانند؟ آیا انتشار م...
جزییاتی از نقش فابیوس در انتقال فرآورده های خونی آلوده به ایران در گفتگو با وکیل قربانی های پرونده: وقتی دولت پذیرای فابیوس به عنوان نماینده فرانسه میشود یعنی هیچ ادعایی در این باره علیه آنها نداریم
از آقای محمد جواد لاریجانی که نماینده حقوق بشری قوه قضاییه هستند که سالانه گزارش حقوق بشری ایران را هم به سازمان ملل ارائه می کند بپرسید آیا از دیدگاه ایشان، قوه قضاییه و حقوق بشر، این قضیه قابل پیگیری برای دولت فرانسه هست یا نه؟ اگر هست تا الان ایش...

آخرین اخبار سلامت